אדיר

שמיר

אנחנו לא נחים על זרי דפנה…

בימים אלה אני חוגג חצי יובל שנים בשירות קאנטרי קלאב כפר סבא!! זה לא מובן מאליו… 25 שנה!!!

25 שנה מאתגרות ומהנות, מעצימות, מרגשות, מחזקות וממלאות שגרמו לי אושר וסיפוק רב.

ערכנו השנה סקר שביעות רצון מקיף. ניתחנו את תוצאותיו יחד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אנו מיישמים ומפיקים את כל הלקחים, כי הרי אתם, חברי המועדון, הגאווה שלנו והנכס החשוב ביותר של הקאנטרי. כל השידרוגים שעשינו כרוכים וקשורים לרצונות שלכם כפי שבאו לידי ביטוי בסקר.

זכינו להשתלב כ"קאנטרי ירוק" בקמפיין הארצי והלאומי של חיסכון במים מהיחידים בישראל שזכה להדים נפלאים והצלחה אדירה ותמיד אחזור ואומר: לא יכולנו לעשות כל זאת בלעדיכם, חברי המועדון. כמו שכתבתי בכותרת, אנחנו לא מתכוננים לנוח על זרי דפנה. נמשיך להעמיק, ללמוד, לנסוע לתערוכות בארץ ובעולם; להשתלם במקומות המשוכללים והמתקדמים ביותר בחו"ל ולהביא את כל החידושים מהעולם אלינו למועדון הנפלא שלנו!

נמשיך לשאת בגאווה את דגל המשפחתיות והאהבה כי הרי ידוע שהמועדון שלנו הוא לא רק קאנטרי קלאב, המועדון שלנו הוא גם בית חם לכולנו! אני אשתדל להעניק לכם את המירב והמיטב, את האושר והכושר. להיות מס' 1 זה מחייב זה מחייב אותנו יותר ויותר ואני מתחייב שלא נרפה. אני מכיר את רובכם באופן אישי ואת החדשים אכיר עוד השנה.

תמיד חשבתי, תמיד חושב ותמיד אחשוב שאתם, המנויים, חברי המועדון, בסופו של יום, הנכס היקר והחשוב ביותר שיש לנו וכשנכס יקר הופך גם למשפחה אחת חמה ואוהבת, זה מחייב אותי לשמור על זה כעל בבת עיני 7/24/365 ויחד נעשה זאת גם בשנה הקרובה.

חברי המועדון היקרים, מודה לכם מקרב לב על העזרה, שיתוף הפעולה והאמון שאתם נותנים בנו כבר 30 שנה!

מזמין חברים חדשים להצטרף אלינו למשפחה ולרכוש מנוי לאיכות חיים!

שלכם מכל הלב

אדיר שמיר

מנכ"ל קאנטרי קלאב כפר סבא